Galen Ataşman Telefon0533 481 89 81     Galen Ataşman Mail galenatasman.com mail adresi
  • Galen Ataşman Twitter
  • Galen Ataşman Facebook
  • Galen Ataşman Pinterest
  • Galen Ataşman Youtube
  • Galen Ataşman Youtube

Standart Loder Kova - Loder Kovaları

Standart Loder Kova - Loder Kovaları

Loder Kovaları kum, toprak, çakıl, yükleme, tesviye gibi standart uygulamalar için tasarlanmış olup 4 ton ile 30 ton sınıfındaki makinelerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Loder Kovalar inşaat/endüstriyel kovalara göre daha uzun bir tabana sahiptir. Mükemmel keskin uçlu görünürlük ve iyi kepçe koparma kuvveti sunarlar. Düşük profilli kovalar, tesviye ve tesviye uygulamalarının yanı sıra taşıma, yükleme ve diğer malzeme taşıma işlemleri için idealdir.
Farklı tiplerde kesici kenarlar, aşınma plakaları ve çivi adaptörleri opsiyonel olarak müşterilerimize sunulmaktadır. Civatalı çivili veya kaynaklı adaptörlü alternatiflerimiz mevcuttur. Mevcut kelepçe bağlantısı, kullanımı zor malzemelerin işlenmesini kolaylaştırır.
İstenilen alanlarda kesici kenar ve aşınma direnci için Hardox 400 ile birlikte ana konstrüksiyon olarak S355 j2'de üretilmektedir. Galen Loder Kovaları Tekerlekli Yükleyiciler, Paletli Yükleyiciler ve Entegre Takım Taşıyıcıların gücünden yararlanın. Özel olarak tasarlanmış kovalar, gübre ve talaşlardan son derece aşındırıcı kayalara ve cüruflara kadar her şeyin üstesinden gelir.
Benzer Konular