Galen Ataşman Telefon0533 481 89 81     Galen Ataşman Mail galenatasman.com mail adresi
  • Galen Ataşman Twitter
  • Galen Ataşman Facebook
  • Galen Ataşman Pinterest
  • Galen Ataşman Youtube
  • Galen Ataşman Youtube

Sabit Kırıcı Bom Sistemleri

Sabit Kırıcı Bom Sistemleri

Galen Group, Sabit Kırıcı Bom Sistemlerinin dünya lideri üreticisidir. Maden ve taş ocağı endüstrilerinde zamanın para olduğunu anlıyoruz. Sabit Kırıcı Bom Sistemlerimiz, tesisinizin en zorlu uygulamalarda çalışmasını sağlamak için sağlam bir şekilde üretilmiştir.

Galen Group, müşteriye dünya çapındaki madenlerde ve taş ocaklarında kırma uygulamalarının güvenliğini, üretkenliğini ve karlılığını artıran kapsamlı bir Sabit Kırıcı Bom Sistemleri yelpazesi sunar.

Sabit Kırıcı Bom Sistemleri, malzemeyi kırmak, arıza süresini azaltmak ve zorlu uygulamalarda kârınızın akmasını sağlamak için tasarlanmıştır. Sabit Kırıcı Bom Sistemleri, köprüleme, birikme ve büyük boyutlu malzemeleri yönetmenin en güvenli yoludur.

Galen Grup olarak gereksinimlerinize özel bir Sabit Kırıcı Bom Sistemleri sağlayabiliriz. Hizmet kapsamında ihtiyaçlarınıza en uygun bom modelini gösteren ürün teklif çizimleri sunuyoruz. Komple kaya kırıcı bom sistemi paketi, kaya kırıcı bom, güç paketi, hidrolik kırıcı, destekleyici çelik işlerinden oluşur.
Benzer Konular