Galen Ataşman Telefon0533 481 89 81    Galen Ataşman Mail galenatasman.com mail adresi
  • Galen Ataşman Twitter
  • Galen Ataşman Facebook
  • Galen Ataşman Pinterest
  • Galen Ataşman Youtube
  • Galen Ataşman Youtube

Hakkımızda

İş makinaları sektöründe 15 yıldır deneyimli kadromuzla hizmet vermekteyiz. En küçük makinadan, devasa makinalara binlerce kova, boom ve arm yaptık. İkna olmanız için üretim yerimize gelmeniz yeterli..

is makinalari atasmanlari-pulverizer
kiricili kova iş makinalari

Her yıl yaklaşık 1500 ton malzeme kesilip işlenerek, müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam karşılık verecek şekilde tasarlanmış ataşmanlara dönüştürülmektedir. Her marka ve modelde iş makinasına standart kova imalatı ve müşteri istekleri doğrultusunda özel olarak kova imalatı ve ataşman tasarımı yapılmaktadır. Ana firmamızın faaliyet alanları dört ana başlık altında toplanmış olup; müşterilerimize bu alanlarda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile alternatif çözümler oluşturarak hizmet sunmaktadır.

Müşteri ihtiyaçlarına dönük ataşman tasarlamak ve üretmek temel hedefimiz olmakla beraber; içinde yaşadığımız toplumu da kapsamak üzere genel anlamda, doğruluk ve dürüstlük ilkelerini esas alarak toplumsal fayda sağlamak için kurumsallaşmak, çalışanlarla bir bütün olarak etkin bir takım ruhuyla piyasa gereklerine insanı önceleyerek cevap vermek ve işimizle, ataşmanlarımızla beraber çevreyle sağlıklı bağ kurmak bizim vizyonumuzdur.

İletişime Geçin!


Kalitenin, garantinin, uzun kullanım süresinin ve ucuzluğun keyfini çıkartın!

Değerlerimiz


Kalite

Güvenilirlik

Mesleki Uzmanlık

Tarafsızlık ve Şeffaflık