Galen Ataşman Telefon0533 481 89 81     Galen Ataşman Mail galenatasman.com mail adresi
  • Galen Ataşman Twitter
  • Galen Ataşman Facebook
  • Galen Ataşman Pinterest
  • Galen Ataşman Youtube
  • Galen Ataşman Youtube

Ekskavatör Uzun Erişimli Bom Arm

Ekskavatör Uzun Erişimli Bom Arm

Ekskavatör Uzun Erişimli Bom Arm, nehirler, göletler, kanallar gibi daha derin veya daha uzun mesafelerde çalışma sağlayabilen bir bom çeşididir. Uzun uzanma bomları ve uzun erişimli bom tasarımı yüzlerce müşteri, standart bomların yapamadığı uzun erişim ataşmanlarının yaptığını farketmiştir.

Ekskavatör uzun erişimli bom arm, standart bir bomda% 50 daha fazla kazma derinliği ve gelişmiş erişim elde etmenize yardımcı olarak değerli maliyet ve zamandan tasarruf etmenizi ve kârınızı en üst düzeye çıkarmanızı sağlar. Ekskavatör uzun erişimli bom arm inşaat makinesinin kazı kuvveti ve makinenin momentumu hesaba katılarak, tüm uzun menzilli cepheler, yüzeyin tamamen temiz ve kirletici maddelerden ve pastan arınmış olmasını sağlamak için püskürtülür.

Ekskavatör uzun erişimli bom armlar müşteri talepleri doğrultusunda ve çalışma alanları göz önünde bulundurularak Galen Grup mühendisleri tarafından maksimum verimlilikte tasarlanıp üretilmektedir. Ekskavatör uzun erişimli bom armı hayal edebileceğiniz en zorlu koşullarda çalışmaktadır. Nihai hedefimiz, ürünün güvenilir hizmet ömrünü uzatmaktır.

Benzer Konular