Galen Ataşman Telefon0533 481 89 81     Galen Ataşman Mail galenatasman.com mail adresi
  • Galen Ataşman Twitter
  • Galen Ataşman Facebook
  • Galen Ataşman Pinterest
  • Galen Ataşman Youtube
  • Galen Ataşman Youtube

Loder Kaya Kovası

Loder Kaya Kovası

Loder Kaya Kovası taş ocaklarında ve madenlerde, ağır hizmet uygulamalarında, patlatılmış veya kullanıma hazır malzemeleri yüklemek için genellikle Hardox 400 kullanılarak üretilir. Toprak girerken, çatallar kovayı tutar ve molozu tutar, böylece şantiyedeki malzemelerin kolayca ayrılmasına yardımcı olur.
Müşterilerimize genellikle delta bıçak ve kaynaklı adaptör seçeneği ile sunulmaktadır. Zorlu çalışma koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmış dişler, mukavemet ve dayanıklılık için birbirine bağlanmıştır. Taş kepçe, taşeronlar, peyzaj ve ev sahipleri için ideal ataşmandır. İnşaat sahaları, Araziyi peyzaj düzenlemesi için hazırlayın ve temizleyin, Çiftlik alanlarından kayaları kaldırın, Mülk bakımı için kalıntıları temizleyin.
Uygulamadaki ihtiyaca göre kesici kenarlarda ve GET parçalarında farklı alternatifler sunulmaktadır.Çatallar kaya kepçesini çalıştıracak kalite ve nesnenin altına daldırılır. Kova geri kaldırıldığında, gevşek malzeme dişlerden düştüğü için nesne kovanın içinde kalır. Kaya kovası, toprak yüzeyini bitki örtüsü ve diğer döküntülerden etkili bir şekilde temizler. Ayrıca nesneleri alttan çeker.
Benzer Konular