Galen Ataşman Telefon0533 481 89 81     Galen Ataşman Mail galenatasman.com mail adresi
  • Galen Ataşman Twitter
  • Galen Ataşman Facebook
  • Galen Ataşman Pinterest
  • Galen Ataşman Youtube
  • Galen Ataşman Youtube

Loder Kömür Kovası

Loder Kömür Kovası

Loder Kömür Kovası, kömür ve talaş gibi belirli ağırlığın daha hafif olduğu ve yüksek hacimli yüklemenin gerekli olduğu uygulamalarda kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Kömürü (veya aynı yoğunluktaki malzemeleri) işlemek için tasarlanan Loder Kömür Kovası, üretimi standarda göre %50 oranında artırabilir. Kömürle çalışırken verimli olmak için doğru kömür kovasına ihtiyacınız var. Kömür Kovası bu iş için doğru alettir.
Kovanın ağırlığını hafifletmek için genellikle ince Hardox 400 malzemeden yapılır. Loder Kömür Kovası, yükleyici ve uygulama için özel olarak tasarlanmıştır. Genişlikler ve kapasiteler, optimum performansı sağlamak için dikkatli bir şekilde koordine edilmiştir. Galen Loder Kömür Kovası, düzgün yükleme, daha düşük taban aşınması ve yükleyiciye uygun mukavemet sağlayan eğimli bir alt tasarıma sahiptir. Standart donanım olarak cıvatalı, değiştirilebilir kızak pabuçları ve cıvatalı kesme kenarları ile donatılmıştır.
Düz kesici kenarlar ve alt segmentler isteğe bağlı olarak mevcuttur.Yük kapasitesini yüzde 20 ila 50 oranında artırın!,Dişli veya cıvatalı kesici kenarlar mevcuttur.Yükleyiciniz için özel olarak tasarlanmıştır - Galen'in özel kepçe tasarımı ile yükleyicinizin malzeme taşıma kapasitesini en üst düzeye çıkarın.Kavisli alt tasarım, alt ve köşe aşınmasını azaltır. Değiştirilebilir aşınma plakaları ve onaylı kesme kenarları.
Benzer Konular